internationalsos.com - Careers

International SOS is the world’s leading medical and travel security assistance company.

From Prague we ensure back-office support to International SOS entities in Europe, Middle East, Africa and Americas.

We are team of 130 colleagues from diverse countries, covering 24 nationalities.
Thanks to us -> Invoices received from providers are paid on time; Travelling clients have necessary certificates in order to obtain visa; Public International SOS webinars are organized; Assistant centres have up-to-date information about our providers when a client calls and asks for help
BE PART OF SOMETHING BIGGER.

Senior AP Účetní na Andělu

Tým 10-ti účetních milujících čokoládu v mezinárodní asisteční společnosti poskytující služby v oblasti medicíny a bezpečnosti hledá méně i více zkušené účetní. Hlavním posláním role je komplexní práce s fakturami od přijetí až po zaplacení.

Co u nás budete dělat?

Zpracovávat dokumenty pro naši entititu se sídlem v Paříži
Nahrávat faktury na SharePoint a účtovat je v účetním systému SUN
Připravovat platby na týdení bázi
Jednat s finančními týmy ve Francii a dodavateli z celé Evropy -> Většina komunikace probíhá v písemné podobě avšak někdy je třeba telefonovat
Tvořit reporty v Excelu
Na Závěrku se připravujeme pár dní před koncem měsíce a trvá poslední dva dny v měsíci

Co od vás očekáváme?

Jelikož budete zpracovávat a kontrolovat množství dokumentů, PŘESNOST je pro nás klíčová
Pro každodenní psaní emalů a kooperaci v týmu je důležitá KOMUNIKACE
Pro tvorbu reportů je dobrým začátkem znalost EXCELU
V Praze na sebe mluvíme převážně česky, but written and spoken ENGLISH is essential
Zkušenosti na účetní pozici jsou vítány, stejně jako znalost FRANCOUZŠTINY

Co vás čeká?

Začátek pracovního poměru - 2.1.2020
Smlouva na dobu neurčitou

Práce v centru Prahy s flexibilni pracovní dobou (příchod do práce nejpozději v 10:00 a odchod nejdříve v 14:00)
Vážíme si práce našich zaměstnanců, a proto víme, že 5 týdnů dovolené si zaslouží
V případě nachlazení máme 3 sick days
Pro sportovce je Multisport card jasnou volbou
Jestliže cestujete, chodíte rádi do kina či divadla Benefit card je opravdový spojenec
Stravenky jsou samozřejmostí
Myslíme i na budoucnost zaměstnanců formou příspěvků na penzijní pojištění

Líbí se vám to? Těšíme se na váš životopis.

Děkujeme za zájem o práci v naší společnosti International SOS Assistance (CZ) s.r.o.

Information about the vacancy

Job location

Radlická 3201/14, 150 00  Praha-Smíchov, Czech Republic

Employment type

Full-time work

Type of employment

Employment contract

Duration of employment

Permanent

Benefits

Bonuses, notebook, contributions to the pension / life insurance, flexible start/end of working hours, meal tickets / catering allowance, holidays 5 weeks, educational courses, training, cafeteria, refreshments on workplace, contribution to sport / culture / leisure, sick days, occasional work from home, corporate events, opportunity to work up hours, A longer unpaid leave, the possibility of study leave

Required education

Secondary education or professional training with a school-leaving exam

Required languages

English (intermediate)

Posted by

International SOS

Contact

Alice Vránová
Phone: +420 778 526 997